המכירה בישראל באמצעות קוסמטיקאים.יות ורופאי אסתטיקה בלבד

אודות נאוקס

NEOX ועור הפנים שלכם

שנים של מחקר, פיתוח וחדשנות במעבדות נאוטק בישראל, לצד ניסיון קליני נרחב במרפאות של ד"ר רונן גלזינגר, חברו יחד ליצירת NEOX Dermacare – מותג לתכשירי סופר פרימיום בתחום הקוסמטיקה המקצועית. 

המותג נותן מענה מיטבי לאתגרים בתחום בריאות העור ומציע נוסחאות ממוקדות המאפשרות לכם, אנשי המקצוע: רופאי אסתטיקה, רופאי עור וקוסמטיקאיות, להגיע לתוצאות מקסימליות בכל טיפולי המכון וללקוחותיכם – ליהנות בבית ממוצרים סינרגטיים, מדויקים ופעילים.

"ב-NEOX יישמנו את הידע, הניסיון, המומחיות והמחויבות העמוקה למדע של בריאות העור ואנו גאים להגיש לאנשי המקצוע, כמו גם ללקוחות בבית, תכשירים מקצועיים, חדשניים וממוקדי תועלות טיפוליות המקנים תוצאות משמעותיות." 

"ליבנה לבקוביץ"  מייסדת NEOX ומנכ"לית נאוטק- קבוצת קורדן בע"מ.

NEOX וד"ר רונן גלזינגר

NEOX נולד בעקבות שיתוף פעולה רב שנים בין ד"ר גלזינגר – מהמנתחים הפלסטיים הבכירים בישראל ומומחה בכירורגיה פלסטית לבין מעבדות נאוטק – המתמחות במחקר, פיתוח וייצור תכשירי skincare חדשניים ומרובי טכנולוגיות.

ד"ר גלזינגר חיפש מענה לצורך שלו בתכשירים ייעודיים, פעילים ובעלי ריכוזים גבוהים לשילוב בטיפולים האסתטיים בקליניקות שלו, וכן תכשירי המשך אפקטיביים למתן למטופלות.ים לשימוש בבית.

את המענה הוא מצא בנאוטק. 

NEOX וידע קליני

מוצרי NEOX  מיישמים את החזון של החברה למתן פתרונות מקצועיים, ממניעה וטיפול בבעיות עור ספציפיות ועד שמירה על בריאות, חיוניות ומראה הנעורים של העור. כל מוצרי NEOX מבוססים על מחקר מדעי ופותחו במעבדות של נאוטק-קבוצת קורדן. כולם נבדקו ונוסו בהצלחה במרפאות של ד"ר גלזינגר, שם נבחנו לשילובם בטיפולים, במכשור ובהליכים האסתטיים כמו גם בשימושי ההמשך בבית. "NEOX  נולד מתוך הצורך להגדיר מחדש את הבחירה הטובה ביותר לאנשי מקצוע וללקוחותיהם. המוצרים שפותחו מיישמים גישה פעילה לטיפול בעור מהיותם ייעודיים, מרובי טכנולוגיות, מדויקים ובעלי ריכוזים גבוהים של רכיבי המפתח הפעילים. "ד"ר רונן גלזינגר, מהמנתחים הפלסטיים הבכירים בישראל, מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

NEOX - סדרות הטיפול שלנו

NEOX Dermacare גאה להציג מגוון רחב של תכשירים ייחודיים ב- 10 סדרות ייעודיות, החל ממוצרים טיפוליים לשימוש במכון בלבד ועד למוצרים פעילים לשימוש הלקוחות בבית. קו המוצרים המקיף של NEOX נותן מענה שלם לכל קבוצת גיל, לכל סוגי העור ולכל צרכי העור – לתוצאות אמיתיות ומשמעותיות.

איכות ללא פשרות

4142434445464748494104114124134144154164174184194204214224234244254264274284294

שיתוף פעולה רפואי

מעבדות מחקר ופיתוח

מחויבות לחדשנות

RUTHIE SHMUELOV

Product Development Manager, NeoTec-Kordan Group

DR. RONEN GLESINGER

Plastic Surgeon, Development Team and MEDICAL ADVISOR

LIVNA LEWKOWICZ

Neox Founder, NeoTec-Kordan Group CEO

דילוג לתוכן